SİTE ÖZELLİKLERİ

Kameralı Sohbet

Chatkamerali.Com Türkiye'nin görüntülü sohbet, kameralı chat alanında tek ücretsiz hizmet veren random canlı sohbet odaları olarak bilinmektedir. Ücretsiz verdiği canlı sohbet eğlencesi için üyelik şartıda bulunmamaktadır.

Random Chat

Kameralı ve sesli sohbet odalarımız içerisindeki random chat konuşmalar hiç bir şekilde kayıt altında tutulmamaktadır. Son sistem güvenlik yazılımı ile korunan sitelerimiz içerisinde rahatça chat random yaparak eğlenebilirsiniz.

Görüntü Kalitesi

Sesli ve görüntülü chat sitemize kullanabilmeniz için ses ve görüntü erişimi için izin vermeniz gerekmektedir. Görüntü kalitenizi düşürmeyen en kaliteli canlı ve kameralı sohbet odaları.

Azar Türkiye

Günümüzde yaygınlaşan, yeni tanışma ve sosyalleşme aracı olarak görülen bir sistem azar Chat. Bu sisteme dahil olmak çok kolay, basit bir üyelik oluşturup sosyalleşmeye başlıyorsunuz. Azar Chat’e erişim hem uygulama hem de internet sitesini kullanarak olabilmektedir. Buda birden fazla avantaj sunmaktadır. Çok uzun yıllardır var olan azar Chat son zamanlarda yaygınlaşmasıyla çok fazla kullanıcıya sahip olmuştur. Bu durumda tanışılabilecek insan sayısını oldukça artırmıştır.

Azar Web

Azar'a uygulamasız erişmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan site, uygulama ile bire bir aynı sistemde çalışmakta ve uygulama ile yapılan her şeyi desteklemektedir. Uygulamada olan üyeliğinizle aynı üyeliği kullanabiliyorsunuz. Ayrıca yeniden üyelik gerektirmiyor. Ama görüntülü Chat için uygulama gerektirmektedir. Uygulamasız girmeyi destekleyen siteler mevcuttur.

Azar Görüntülü Sohbet

Üyelik oluşturduktan sonra yapmanız gereken tek şey Dünya'nın herhangi bir yerinde kişilerle eşlemek. Eşleştikten sonra görüntülü ya da Chat olarak devam etmek size kalmış bir şey tabii ki. Sosyalleşmek için en iyi yol olan internet için bu görüntülü Chat desteği daha güvenilir bir ortam sunmaktadır. Buda kullanıcıların desteğini görmesini sağlamaktadır. Bu sayede daha fazla kullanıcı edinen azar Chat gün giderek büyümeye devam etmektedir. Birçok kullanıcının olması daha fazla insan tanıma fırsatı vermektedir

Azar Canlı Sohbet

Azar'da sadece görüntülü sohbet bulunmamaktadır. Bu durumda o an görüntülü konuşmak istemeyen kullanıcılar için olumlu yönlerindendir. Mesajlaşma aracı olarak da kullanılabildiği için insanlar önce yazışarak zaman geçirdikten sonra uyuştukları durumlarda görüntülü konuşmaya başlamaktadırlar. Ya da o an görüntülü konuşabilmeği ortamda bulunmayan kullanıcının karşı tarafa bunu iletebilmesini sağlamaktadır. Konuşmanın başlarında ise karşılıklı sohbet ve tanışma alanı yaratması uygulamanın olumlu yönlerindendir.

Azar Chat

Aslında azar Chat bir sosyalleşme uygulamasıdır. Yeni insanlar tanımak, arkadaş çevresini genişletmek isteyen kullanıcıların bir numaraları uygulamasıdır. Üye olduktan sonra yapılması gereken şey uygun kullanıcılarla eşleşmek. Yanlış bir eşleşmeyi sonrasında kısıtlamak mümkün. Bu durum yine azar Chat'in tercih edilme sebeplerini arttırmaktadır. Kısaca yeni insanlar tanımak ve sosyalleşmek için küçük bir üyelik yeterli olmaktadır.